Archiv

Sněžka 2011

19. prosince jsme se všichni sešli ve skautském srubu a zabalili si všechny potřebné věci na cestu. Večer jsme se podívali na film a šli jsme spát, protože nás čekal náročný den. V úterý jsme o půl čtvrté ráno vstávali a ranním autobusem odjeli do Vysokého Mýta. Tam jsme dvacet minut počkali v čekárně, a poté odjeli autobusem do Hradce Králové, kde jsme přestoupili na autobus do Trutnova. V Trutnově jsme hodinu čekali v čekárně na vlakovém nádraží. Z vlakového nádraží jsme se přesunuli na nádraží autobusové, odkud jsme odjeli do Pece pod Sněžkou. V Peci jsme se přistrojili a šli jsme k lanovce. Od lanovky jsme zahájili výstup. Před polednem jsme už byli na Růžohorkách v chatě na obědě. Všichni jsme si dali polívku a pokračovali dál. Na vrchol Sněžky jsme vystoupili kolem půl druhé. Koukli jsme se do poštovny, vyfotili jsme se a šli jsme zpátky do Pece, ale přes Obří důl. Cestou jsme šli přes lavinové nebezpečí a tato cesta vypadala lepší než ta nahoru. Do Pece pod Sněžkou jsme dorazili kolem půl páté a autobusem v pět hodin jsme odjeli. V devět hodin jsme už byli v Luži a v půl desáté doma. Čvachtal

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>