Archiv

Po ledu a pod led

V 9:00 jsme se já, Natka, Kuba a Kikin sešli na Košumberku u Koudyho. Šli jsme na výlet po zamrzlé řece. Bylo to fajn, než se Jemnej propadl po kotníky ledem. Koudy mu půjčil suché ponožky a na ně si navlékl igeliťáky, aby mu nebyla zima a aby si nenamočil ty suché. Poté jsme pokračovali dál. Šli jsme asi půl hodiny, a pak se propadla, Dynna a tak pro ni Koudy skočil a také se namočil. Dynnu, která byla celá mokrá, vytáhl Koudy po útrapném boji s říčními proudy. Tak jsme se začali vracet do srubu a dohodli jsme se, že si uvaříme párky na pivu. Cestou jsme se stavili pro Zpomaflexe a potraviny na jídlo. V okamžiku, kdy jsme uvařili, přišla Venda. Pak jsme se dívali na fotky, zazpívali karaoke a šli domů. BYLO TO SUPER. 🙂 (Lístek)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>