Archivy

Podzimní R&R výprava do okolí Poličky. (29.-30.10. 2010)

Nakonec se pro nevalný zájem o znovupříjmání R&R nekonalo a vyrazili jsme na podzimní výpravu do okolí Poličky. Bylo nás šest a pes (Dynna, Kouďák, Liška, Marko, Píšťalka, Pů, a Remek). Poličákem jsme vyrazili do Poličky. V autobuse se mi podařilo zhatit naše plány podívat se do okolí Víru, neboť jsem našel chybu v námi vytištěných jízdních řádech a v sobotu zpět opravdu žádné atobusy nejely. Z Poličky jsme vyrazili směrem na Jimramov, začalo ase ale stmívat a tak jsme hledali vhodný lesík na přespání. Nakonec se podařilo a spali jsme kousek nad Sádkem. Uvařili těstoviny se sýrovou omáčkou a ulehli ke spánku pod širým nebem. To v našem původním plánu taky nebylo, ale ve srubu jsme nenalezli ani jeden z nových stanů. Ušli jsme cca 8km. Ráno jsme posnídali vánočku a vyrazili směrem k Luckému vrchu a do Borové na vlak. Prošli jsme malebnou vesničku Telecí, kde jsme už v zavřeném obchodě nakoupili buřty a chleba k obědu a začali stoupat na Lucký vrch kde jsme se občerstvili. Když už jsme byly vyhřátí a víc piv už nevypili, vyrazili jsme do nedalekého lesa uvařit oběd. Byla extra silná gulášová polévka 12porcí ve 2l vařaná na dřívkáči a buřty. Po obědě jsme šli na vlak do Borové a jeli do Skutče kde jsme se s Liškou oddělili a pokračovali na Štěpánov, ostatní šli směrem na Malhošť a pak do Dolů. Ušli jsme cca 17km. Kouďák