Archivy

Začátek nového skautského roku na hradě Košumberk

Chceš se stát skautem?

Srdečně vás zveme na zahájení nového skautského roku, které se koná netradičně na hradě Košumberk v pátek 6. 9. 2013 od 17:00.

Zároveň je to příležitost pro všechny, kteří se chtějí stát novými skauty a skautkami (11-15 let) nebo vlčaty a světluškami (6-10 let). Dveře jsou pochopitelně otevřeny také všem starším, kteří mají o skauting zájem.

Na děti zde čeká odpoledne plné her, promítání fotek ze skautských akcí a další aktivity. Rodiče si zde mohou udělat představu, co skautování obnáší a získají bližší informace o vedoucích, termínech schůzek apod.

Na všechny se těší skauti ze střediska Tangram Luže.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>