Archivy

Daruj knihu

Zlata kniha pohadek (Karel Jaromir Erben) [CZ] obal

    Na páteční schůzce světlušek jsem se zeptala dětí, co si přejí od Ježíška. Když otázka přišla na sedmiletou Aničku, dlouho nepřemýšlela: “Já si přeju auťák na ovládání a taky, aby na Vánoce nebyl nikdo sám…”.

      Bohužel jsou mezi námi děti, které nestráví Vánoce se svými rodiči. Udělejme jim Štědrý večer veselejší. Darujme dětem z dětského domova knihu. Určitě máme v knihovničce knížky, které jsme již četli několikrát. Knihy, které mohou potěšit dalšího čtenáře. Pokud se vám tato myšlenka líbí, vyberte jednu z nich a přineste ji na mikulášskou besídku do Dolů dne 7.12. 2013. Věřím, že až budete pod stromečkem rozbalovat dárky a vzpomenete si, že jste právě někomu udělali obrovskou radost darovanou knihou, bude vám tak nějak hezky.