Archivy

Světlušky a skautky na Račím potoce

V krásný březnový den vyrazily skautky společně se světluškami na výpravu. Jejich cílem bylo střediskové tábořiště, louka u Račího potoka. Autobus nás zavezl až na Polanku, odkud jsme se vydaly po svých. Cestou jsme pozorovaly probouzející se přírodu, překonávaly vodní nástrahy a jen tak se kochaly krásným prostředím. Na tábořišti jsme trénovaly tábornické a kuchařské dovodnosti a výsledkem našeho snažení bylo tříchodové menu. Skautky se vydaly domů pěšky. Světlušky pokračovaly autobusem do Luže, kde na ně čekala ještě jedna povinnost. Uspat zimu a přilákat jaro vhozením Morany do Novohradky. A to se jim, jak se zdá, podařilo.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>