Archivy

Králíček členem vlčácké družiny :o)

Stalo se to 21.května o schůzce vlčat…

Kluci zpozorovali, že se něco plíží trávou. Zbystřili a začali to sledovat. Postupně to přihopkalo blíže… a byl to malý černobílý králíček. Patrně se ztratil. Byl poněkud vyděšen z bandy takových véééélkýýých kluků 😀 … ale nakonec se nechal odchytit do Míšovy náruče a začal si postupně zvykat.

Samozřejmě, že ho najednou chtěli mít všichni za svého domácího mazlíčka, ale to nešlo tak rychle.

Nejdříve jsme upozornili městský úřad o nálezu králíčka a vyčkávali, zda se o něj majitel přihlásí… ale jelikož tak nikdo neučinil, tak teď už o něm opravdu můžeme říci, že máme v družině nové vlče: „KRÁLÍČKA“ ! 🙂

 

králíček vlčata

králíček

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>