Archivy

Podzimní výprava Vlčat

Ve dnech 22. a 23. 10. 2010 se uskutečnila vlčácká podzimní výprava. V pátek jsme se sešli odpoledne, připravili jsme si večeři a upekli buchtu na zítřejší snídani. Po zahrání několika her jsme ulehli ke spánku. V sobotu jsme se po brzkém budíčku nasnídali, buchta byla opravdu výborná. Úkolem vlčat bylo podle mapy dojít do 11 hodin na určené místo a každou hodinu otvírat dopis s instrukcemi k cestě. Cesta vedla přes Zdislav k Janovičkám, dále kolem Kvášova mlejnu do Paletína. Podle dopisů jsme plnily různé úkoly, sbírali jsme odpadky, z přírodnin jsme stavěli znak vlčat, vařili jsme si oběd na ohýnku. V 11 hodin jsme došli do Paletína, kde nám Kouďák mezi stromy postavil lanovou houpačku, mezi vařením oběda jsme se všichni několikrát zhoupli. Po obědě jsme se odebrali do srubu a cestou jsme si zahráli nálety. Ve srubu jsme si sbalili své věci, poklidili po sobě a se spoustou zážitků se odebrali k domovu.  Liška