Archivy

Podzimní výprava Skautů

V pátek jsme ve velkém počtu vyrazily do Skutečského bazénu, večer ve srubu uvařili a připravily se na sobotu. Ráno se nikomu nechtělo nic dělat a vstávat. A tak ty co nechtěly jít vyrazili v 6:15 domů. Na výpravu jsme nakonec šli jen tři. Já, Semmyš a Dynna (pes). Ostatní se zalekli a promarnili nejhezčí podzimní den z týdne. Autobusem jsme dojeli do Podlažic. Pěšky pokračovali kolem Horeckého rybníka ke smírčímu kříži u Vhacholic. Dále zkratkou k vaně a podél Žejbra na Podskalu a do Vrbatova Kostelce. Poté jsme vystoupali na cestu ve stráni a prošli borovým lesem do Skutíčka. V lese jsme uvařili na dřívkáči oběd, testoviny se zeleninou a nivou. Dále jsme pokračovali k vodárně pod Přibylovem a po poli s balíky, které jsme se pokouseli přeskakovat, k rybníku pod Štěpánovem. Pod Zbožnovským rybníkem jsme vyrazili na stráň ke třem lipám. Po poli k louži a na žlutou značku do lesa, ze které jsme se odpojili do rokle vedoucí do Zdislavi. Celkem jsme ušli 21km. Kouďák

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>