Archivy

Hustá výprava z Řídkého až domů

Je to tu! Další ,,dálková výprava”, tentokrát jsme šli z Řidkýho. To je vesnička kousek od Litomyšle. Tak nazujte pohorky a jdeme na to! 🙂
V pátek 19.1. jsme se ve večerních hodinách sešli ve srubu. Pár hodin jsme se prospali a ráno jsme vyrazili na autobus. Za východu slunce jsme vyšli z Řitkýho. Cesta probíhala hladce a tak jsme se na nedalekém kopci zastavili a vyvětrali létající talíř. Dále jsme pokračovali na Růžový palouček. Tam jsme si udělali krátkou přestávku a taky jsme našli kešku. Další část cesty jsme si zpříjemnili hrou na debila. Nikdo z nás se jím, myslím, nestal!
Pak jsme potkali pár balíků sena. 🙂 Okamžitě jsme využili šance a vylezli na ně. A jelikož se to na nich báječně klouzalo, museli jsme si zahrát honičku… Potom jsme ušli další kus cesty a dali si v lese oběd. To už jsme byli jen pár kilometrů od Střemošic. Na Pokloně jsme se vyfotili a pokračovali dál. Kousek pod Střemošicemi jsme si vyzkoušeli naše orientační schopnosti….
Pak se od nás Koudy u JZD oddělil. Ve srubu jsme pak poklidili, zahráli si historky a šli domů.
ÚČASTNÍCI VÝPRAVY: Kouďák, Jemnej, Zpomaflex, Korálek (Monča) a Já
                                               Gejša 🙂