Archivy

Krajské závody světlušek a vlčat v Přelouči

Po úspěchu v okresním kole jsme se vypravily do Přelouče – Semína, abychom změřili síly s ostatními účastníky krajského kola závodů světlušek a vlčat. Nejmenší členové lužského střediska se v pátek 6. června dopravili do autokempu nedaleko Přelouče. Páteční večer byl věnován poznávání okolí a také ostatních dětí. Celý víkend nás doprovázeli kačeři: Kulík, Bubík a Dulík. Píďalky: Ája Sejkorová – Klíček, Natálka Bulvová, Anička Doležalová – Připínáček, Agátka Jirásková a Danuška Trávníčková – Princezna si krajské kolo závodu skvěle užily. Počasí nám přálo a místní písák příjemně osvěžil. Také vlčata ve složení Filip Nešpor, Štěpán Štolhof – Žába, František Vodvárka – Citrón, Jiří Terer a Honza pomohli najít malým kačerům Strýčka Skrblíka a tak jsme mohli v sobotní podvečer odjet spokojeně domů. Díky panu Tererovi a Bártovým za odvoz! Vlčata se v závodě umístila na 11. místě, světlušky byly 7.