Sněžka 2015

Vyjížděli jsme okolo půl páté z Luže, autem :D. Z Chrasti jsme vyjížděli v 5 hodin. Cestou jsme téměř všichni spali. Pak jsme párkrát přesedali a byla to celkem sranda. Přijeli jsme do Pece cca v 8h, šli jsme do „AKCE“ Kubík 😀 a pak jsme se vydali na cestu Obřím dolem. Stezka byla namrzlá takže se šlo ztěžka, ale to Kouďák, Jemnej a Uzlík dokázali zahnat svými vtipy 😉 😀 Na horu jsme se vyškrábali před polednem, napsali jsme pohledy a šlo se dolů přes Růžohorky cestou jsme hráli na Lamu či vysvětlovali si navzájem jaký je rozdíl mezi „SUŠENKOU“ a „OPLATKOU“. Také jsme se stavili na občerstvení v chatě na růžohorkách.

Šli jsme z kopce takže to bylo ok 😉 Když jsme dorazili do Pece, tak jsme potkali dvě skautky (Z Řevnice), které jeli s námi autobusem v 15h. S nimi jsme také hráli na Lamu. Pak jsme okolo 18h dorazili do Uherska kde na nás čekala Louka která nás odvezla do bezpečí našich domovů. Bylo to Supr,kali,fradžilisti,expialiózní!!!  😀 😀 😀

 Vlnka (Mumla 😉 😀 )

Fotky ze sněžky

Video ze sněžky