Archivy

První jarní výprava světlušek

Přesně na apríla se uskutečnila první výprava světlušek v tomto roce. A trvala rovnou celý víkend.

V pátek jsme se sešli ve stejný čas, jako kdyby byla schůzka. Tedy alespoň většina. Program připravený na tento den byl ryze odpočinkový, hráli jsme tedy nejdříve venku, a následně i ve srubu, velkou spoustu her. Po večeři, kterou světlušky uvařily uplně samotné, jsme si pustili film, u kterého každý usl.

Sobota proběhla ve znamení závodů, které se již kvapem blíží. Formou zábavných aktivit, her a soutěží jsme si zopakovali, alespoň doufám, vědomosti a aktivity potřebné snad ke všem disciplínám. V pozdním odpoledni jsme se pak vydali na výlet. Cíl cesty byla nedaleká vyhlídka Poklona. Vrátili jsme se téměř za tmy, takže nic nebránilo zapálení ohně a vaření večeře.

Únava byla v neděli znát snad na každém. Jelikož se ráno nechtělo nikomu vstávat, stihli jsme před rozchodem pouze snídani.

Pár fotek z výpravy.