Archiv

Roverské deskohraní

Tak nám nastal únor, což je pro někoho měsíc konce zkouškového období, pro jiného naopak začátku dalšího pololetí. Pro každého rovera z našeho střediska je to ale zejména měsíc, kdy se již tradičně začíná s plánováním tábora. Tento rok pro nás vše začalo právě 10.2., kdy jsme se společně sešli na první velkou plánovací radu.

A jelikož se nás sešel pěkný počet, rozhodli jsme se radu přetavit v první roverskou schůzku tohoto (kalendářního) roku. Na programu bylo mimo jiné hraní některých nových společenských her. Myslím, že schůzka byla pro všechny vítaným zpestřením a za sebe mohu říci, že se moc těším na další.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>