Archivy

Jarní výprava světlušek 8.-9.4. 2011

Milá kroniko!

Dne 8.4. se konala jarní výprava. Bylo to super. Výprava směřovala cestou k lesu, kde jsme hledaly zvířátka a květiny. Já, Drobek, Terka a Iva jsme šli první. Nenašli jsme cestu, tak jsme lezli různým křovím, vylezli jsme na skálu, byla to hrůza, ale zase jsme se pobavili. Párkrát jsme spadly-naštěstí se nám nic nestalo. To ostatní světlušky měly větší štěstí, našly tu správnou cestu hned. Další cesta směřovala ke srubu, kam jsme šli společně. Následovala večeře, hry a malý zákusek, který jsme si připravily na sobotu. Ráno zašly Anežka s Haničkou pro rohlíky k snídani. Dopoledne jsme hrály hry a společně připravily oběd (brambory a čevabčiči), moc nám to chutnalo. Po úklidu jsme měly sladkou odměnu v podobě zákusku a tvořily jsme náramky. Naše putování je u konce. Na příští schůzku se těší Anet S.