Archivy

Výprava místo čarodějnic

Já a Jemnej jsme se sešli u Trapera, se kterým jsme šli přes zmrzlinu na Košus a u Paletína stočili kurz rovnou dolů, kde na nás čekal Koudy se svou lanovkou a bandou Košumberáků. Tam jsme si sjeli Kouďákovu lanovku a chvilku brodili řeku. Pak to přišlo, Koudy nám začal rozmlouvat naše plány. Já myslel (a Jemnej s Trapperem taky), že půjdeme spát do srubu, ale Koudy je prostě Koudy a prosadil si svou. Tak jsme tedy zajeli pro věci k Traperovi, Koudymu a asi tak v 20:00 jsme vyrazili do ňákýho lomu u Předhradí, kde jsme byli v 22:30. Po cestě jsme hráli černé historky. Když jsme dorazili na místo, opekli jsme si vuřty. Myslím, že jsme v 00:00 už všichni spali. Jemnýmu se nedivím, že se mu spalo špatně, protože neměl (pořádnou) karimatku a na šutrech bych spát teda opravdu nechtěl. Když jsme vstali, uvařili jsme si slepičí polívku s větkongama a najedli se jednou lžicí, která byla moje, protože nikdo jinej lžíci neměl. Když jsme dojedli, zbalili jsme se a vyrazili na cestu zpět, při které jsme znovu hráli černé historky. U bandy Košumberáků nám dali kus vepřového masa, který jsme si opekli na kameni. Potom jsme šli přes Košus zase zpátky, já jsem si nechal věci doma, a šli do léčebny na zmrzku u Koudyho jsme se taky trochu zastavili, ale potom jsme už opravdu šli na zmrzku, kde jsme se rozešli. (KiKi)